Nawigacja
Strona Główna
AKCJA 1 %
O NAS
Akcje /interwencje
Akcje w poprzednich latach
Statystyki akcji
Historia naszej OSP
Członkowie OSP
Zarząd naszej OSP
Teren działania
Statut OSP
O gminie
Pojazdy
Nasza remiza
OSP w gminie
Jednostki powiatu kolbuszowskiego
Nabór do naszej OSP
Zawody OSP
Galeria zdjęć
GALERIA ZDJĘC NOWA
Filmy/dokumenty
ZG ZOSP RP

BANK WIEDZY
Alarmowanie
KSRG
Ważne dokumenty KSRG
LPR - HEMS
Patron strażaków
Organizacja OSP
Odznaczenia
Funkcje w OSP
Stopnie w PSP
Kryptonimy w PSP
Tablice ADR
Oznaczenia ADR
Symbole w ZOSP RP
Ceremoniał
10 przykazań strażaka
Ochrona PPoż
Poradnik powodziowy
Sposoby alarmowania

RÓŻNE
FORUM OSP
Linki/Odnośniki
O stronie/ Autorzy
Prawa autorskie
Ksiega Gości
Nasz banner
Przetargi
Szukaj

KONTAKT /ADRES
Adres/Kontakt/Dane OSP
Galerie i filmy OSPMK

Galerie na PICASAWEB

Nasze filmy na youtube
Licznik odwiedzin
Jesteś

na naszej stronie
Reklama
Przedsiębiorstwo specjalistyczne SPRZĘT-POŻ
BOCAR
Falaswietlna.pl - oœwietlenie ostrzegawcze led, fala œwietlna, led stroboskopy.
Dzisiaj
Dzisiaj jest niedziela 28 Maja 2017.
Imieniny obchodzą: Jaromir, Just, Justyna, Wiktor, Jaromir
Członkowie OSP
Wkrótce aktualizacja - dane niepełne !!!

LISTA CZŁONKÓW OSP W MAJDANIE KRÓLEWSKIM:

JOT II - jednostka operacyjno techniczna kategorii drugiej
(druhowie z badaniami lekarskimi, szkoleniami, ubezpieczeniem):


1. Dh Mateusz Dec - PSP Nisko
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu
Kurs z zakresu działań przeciwpowodziowych i ratownictwa na wodach
Kurs współdziałania z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym


2.Krzysztof Wilk - PSP Kolbuszowa - kierowca
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy


3. Stróż Łukasz - V-ce Prezes -Naczelnik - kierowca
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu OSP


4. Benedykt Kozak - V-ce Prezes
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Kurs dowódców
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu OSP


5. Kamil Kozak
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych


6. Tomasz Kopeć
Kurs podstawowy
Kurs BHP


7. Tomasz Wołosz - z-ca a naczelnika
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


8. Michał Flis
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych


9. Kamil Wąs
Kurs podstawowy
Kurs BHP


10. Łukasz Kozdęba
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych


11. Damian Pyra - kierowca - gospodarz
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu OSP


12. Marcin Urban - PSP
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs ratownictwa chemicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu
Kurs z zakresu działań przeciwpowodziowych i ratownictwa na wodach


13. Dh Emil Mytych
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych


14. Waldemar Kamiński - PSP Kolbuszowa
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu
Kurs z zakresu działań przeciwpowodziowych i ratownictwa na wodach


15. Janusz Urban - WSP Nowa Dęba
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy


16. Dariusz Rutkowski - WSP Nowa Dęba
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy


17. Krzysztof Wilk - SGSP Warszawa
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Kurs kierowców konserwatorów sprzętu
Kurs z zakresu działań przeciwpowodziowych i ratownictwa na wodach


18. Wojciech Micek
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


19. Mariusz Wołosz - kronikarz
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych


20. Karol Kopeć
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


21. Łukasz Budzyń
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


22. MArcin Wydro
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


23. Pyra Kacper
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


24. Furtak Kamil
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego


25. Adam Nicka
Kurs podstawowy
Kurs BHP
Kurs aparaty Ochrony Dróg Oddechowych
Kurs ratownictwa technicznego




Czynni:
1. Dh Marian Zięba - prezes
2. Roman Szwaja - kierowca
3. Dh Mieczysław Szypuła
4. Dh Marian Furtak
5. Dh Tomasz Puzio
6. Dh Józef Wolan
7. Dh Łukasz Puzio
8. Dh Stanisław Fila
9. Dh Leszek Szypuła
10. Dh Mieczysław Posłuszny
11. Dh Mirosław Gurdak
12. Dh Marek Skura
13. Dh Władysława Posłuszna
14. Dh Leszek Wilk
15. Dh Tadeusz Myszka
16. Dh Piotr Puk
17. Dh Józef Rzeszutek
18. Dh Jan Kozdęba
19. Dh Leszek Wilk
20. Dh Mieczysław Zięba
21. Dh Mateusz Wójcik
22. Dh Franciszek Rojek
23. Dh
Honorowi:
1. Dh Mieczysław Szwakop

Wspierający:
1. Dh dr Marek Smuszkiewicz
2. Dh Sławomir Grzesik

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Twój adres IP
54.158.221.251
Bannery